Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hafsanur Sancaktutan ile Sadri Alışık Aşk Yaşıyor! – Magazin Haberleri

Hafsanur Sancaktutan ve Sadri

Hafsanur Sancaktutan ve Sadri Alışık Aşk Yaşıyor İddiaları

Hafsanur Sancaktutan, geçtiğimiz günlerde adı Kerem Bürsin ile anılsa da özel hayatını paylaşmayı sevmediğini belirtmişti. Ancak son zamanlarda Sadri Alışık’ın oğlu Sadri Alışık ile flört etmeye başladığı dedikoduları ortaya çıktı ve çiftin birbirini tanıma aşamasında olduğu öğrenildi. Gözlerden uzak bir şekilde görüşmeyi tercih eden ikili, ilişkilerini medyadan uzakta yaşamayı tercih ediyor.

Hafsanur Sancaktutan ve Kerem Bürsin İlişkisi

Ya Çok Seversen dizisindeki partneri Kerem Bürsin hakkında konuşan Sancaktutan, “Çok eğlenceli vakit geçiriyorduk, güzeldi ve çok eğleniyorduk, enerjisi iyi geldi bana” şeklinde konuşmuştu. Ancak özel hayatıyla ilgili ayrıntı vermekten kaçınmış ve sadece arkadaş olduklarını belirtmişti.

Hafsanur Sancaktutan’ın Oyunculuk Yaklaşımı

Diğer yandan ‘Dünyayla Benim Aramda’ dizisindeki cesur sahnesiyle gündeme gelen Sancaktutan, karakterine hizmet ettiğini düşündüğü her türlü sahneyi oynamaya hazır olduğunu belirtmişti. Ancak doğru yapılmayan sahneleri oynamayacağını vurgulamış ve oyunculuk kariyerinde sınırlarının olduğunu ifade etmişti.

Yukarıdaki gelişmeler, Hafsanur Sancaktutan’ın özel hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenleri aydınlatmaya devam ediyor. Aktrisin gelecekteki projeleri ve ilişkisiyle ilgili daha fazla detay bekleyen hayranları, çiftin ilişkisinin gelişmelerini heyecanla takip ediyor.

İlgili Haber  Piyanist İklim Tamkan, Fırat Tanış'a Karşı Uzaklaştırma Kararı Aldırdı! - Magazin Haberleri

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Birleşmiş Milletler’de Türkiye’yi Temsil Eden
Sıradaki Haber Türk Kadınların BM’de Tanıtımı – Sözcü.