Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hacettepe Kariyer Fuarı, 7-8 Mart’ta Kapılarını Aralıyor!

Türkiye’nin En Büyük Üniversite

Türkiye’nin En Büyük Üniversite Kariyer Fuarı Hacettepe Kariyer Fuarı 2024

Hacettepe Kariyer Fuarı Yer ve Tarih

Türkiye’nin en büyük üniversite kariyer fuarı olan Hacettepe Kariyer Fuarı, 7-8 Mart 2024 tarihlerinde Hacettepe Üniversitesi Beytepe Yerleşkesi’nde yer alan Tunçalp Özgen Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Fuarın Amaçları ve İçeriği

Hacettepe Üniversitesi Kariyer Merkezi ve 7 öğrenci topluluğu iş birliği ile düzenlenen fuar, farklı sektörlerden firmalar ile üniversite öğrencilerini bir araya getirme amacı taşıyor. Staj ve iş imkanlarından yararlanabilmek için şirketlerle birebir temas fırsatı sunan fuarda, birçok sektörden yaklaşık 200 sektör profesyoneli konuk edilecek.

Fuarın Konsepti ve İçeriği

Bu yılki fuarın teması “Lider Kadınlar” olarak belirlendi. 150’den fazla marka standının yanı sıra fuarın temasına uygun kadın konuşmacıların sahne alacağı ana salon oturumları ile iki gün boyunca birçok firmanın düzenleyeceği workshop, mülakat simülasyonu, vaka analizi vb. içerikteki interaktif oturumlar, tamamen ücretsiz bir şekilde öğrencilerle buluşturulacak.

Hacettepe Kariyer Fuarı Mobil Uygulaması ve Sosyal Medya Hesapları

Fuarın tüm ayrıntılarına ulaşmak ve fuar zamanı kayıt oluşturabilmek için Play Store / iOS aracılığıyla HU Kariyer Fuarı mobil uygulamasını indirebilir ya da @huksf sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Hacettepe Kariyer Fuarı, ilham veren oturumları, interaktif salon etkinlikleri ve onlarca sektörden yüzlerce başarılı firmaya ev sahipliği yapacak. Katılımcı marka sayısı ve her geçen yıl artan ziyaretçi kitlesiyle dikkat çeken etkinlik, öğrencilere büyük fırsatlar sunuyor.

İlgili Haber  Kırıkkale'den Orta Okul Öğrencileri Zaferle Döndü!

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Otomobil Sürüklendi: Gökmeydan Özel Eğitim
Sıradaki Haber Özel Bireylere Okul Dışı Adaptasyon Eğitimi: Hayatı Kolaylaştırıcı Bilgiler