Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Güroymaklı Öğrenci Bilek Güreşinde Türkiye İkincisi Oldu!

Abdülkerim Pınar, Güroymak’tan Bilek

Abdülkerim Pınar, Güroymak’tan Bilek Güreşi Türkiye İkincisi Oldu

Bitlis’in Güroymak ilçesindeki Borsa İstanbul Anadolu Lisesi öğrencisi Abdülkerim Pınar, bilek güreşi müsabakalarında Türkiye ikinciliğini elde etti.

Abdülkerim Pınar, Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonasında Başarı Gösterdi

Güroymak Borsa İstanbul Anadolu Lisesi öğrencisi Abdülkerim Pınar, Okul Sporları Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası’nda B kategorisinde Türkiye ikincisi oldu. Pınar, geçtiğimiz aylarda Bitlis’te birinci, ardından Mardin’de birinci olarak bölge şampiyonalarında başarı göstermişti. Konya’da düzenlenen Türkiye şampiyonasında ise 10 sporcu arasında ikinci olan Pınar, büyük bir başarı elde etti.

Sporcuları Tebrik Etmekten Mutluluk Duyuyoruz

Güroymak Borsa İstanbul Anadolu Lisesi Müdürü, Abdülkerim Pınar’ın başarısından büyük gurur duyduklarını belirterek, “Öğrencilerimizin spor alanında gösterdikleri başarıları görmek bizi son derece mutlu ediyor. Abdülkerim’i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.” dedi.

Güroymak, Bitlis – Abdülkerim Pınar’ın başarısı, Güroymak ilçesinde gururla karşılandı. Spor alanında elde ettiği başarıyla dikkat çeken genç sporcu, ilçe halkı tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. Pınar, hedeflerinin daha büyük başarılar olduğunu belirterek, çalışmalarına ara vermeden devam edeceğini söyledi.


Diyadinnet tarafından sunulan son dakika haberleri ve Güroymak ile ilgili güncel haberler burada. Spor, Borsa İstanbul, Türkiye ve Bitlis’in diğer konuları hakkında en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

İlgili Haber  554 Öğrenci, Alaşehir AAT Gezisi İçin Manisa'da Buluştu

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Manisa’da Öğrencilere Çevre Bilinci Eğitimi
Sıradaki Haber Alaşehirli 554 Öğrenci Aat’yi Gezdiği Etkinliğiyle Keyifli Vakit Geçirdi.