Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Galatasaray Türk Futbolu İçin Beka Sorunudur, Fenerbahçe Başkanı Koç’a Göre

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali


Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç Basın Toplantısı Düzenledi – Haber

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Gündeme İlişkin Basın Toplantısı Düzenledi

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde Basın Toplantısı Gerçekleştirildi

Kalamış’ta bulunan Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirilen basın toplantısına Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, kulüp üyeleri ve kulüp personelleri katıldı.

Koç: “Basın Toplantısının Öznesi Galatasaray Olacak”

Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Ali Koç, basın toplantısının öznesinin Galatasaray olduğunu vurguladı.

Daha önce yapılan söylemleri hatırlatan Koç, “Son dönemlerde ‘ananas, proje’ gibi deli saçması söylemler içindeler. Biraz daha onları ülkemize daha iyi tanıtmayı amaçlıyorum.” şeklinde konuştu.

Koç: “Galatasaray, Türk Futbolu İçin Büyük Bir Beka Sorunu”

Fenerbahçe Başkanı, Galatasaray hakkında açıklamalarda bulunarak kulübü yönetenlerin operasyonel şekilde hareket ettiklerini ve karakteristik özelliklerinin samimiyetsizlik olduğunu dile getirdi.

Koç, “Galatasaray’ın Türk futbolu için nasıl büyük bir beka sorunu olduğunu yaşanmış örneklerle hatırlatacağım, onların yaptığı gibi hayali düşmanlarla değil.” şeklinde konuştu.

Koç: “Futbolda ve Kötülükte Şampiyonlar Ligi’nde”

Koç, sarı-kırmızılı kulübü sert bir dille eleştirerek hülleli transferler yapmak, oyuncu ayartmak gibi konularda Şampiyonlar Ligi’nde olduklarını ifade etti.

Ali Koç, “Galatasaray hakkında açıklamalarını sürdürdü ve kulübü yönetenlerin operasyonel şekilde hareket ettiklerini ve karakteristik özelliklerinin samimiyetsizlik olduğunu dile getirerek şunları söyledi: ‘Kendisine yapılmak istemeyeni başkasına yapmakta çekinmezler. Hatta ortalığı karıştırıp, 2 hafta önce olduğu gibi Ankaragücü maçında, bundan da nemalanırlar.'” şeklinde konuştu.

İlgili Haber  Fenerbahçe'nin Başarısızlığını İstemeyen Şerefsizdir Aziz Yıldırım'a Göre

Koç: “Hakemler Konusunda Çifte Standart Uygulanıyor”

Hakemlerin Fenerbahçe ve Galatasaray arasında kart konusunda çifte standart uygulandığını öne süren Ali Koç, takım olarak çektikleri kart ve faul sayılarını kıyaslayarak konuya dikkat çekti.

Koç, “Biz 4 maçta 59 faul yapıp 15 kart görmüşüz, Galatasaray 62 faul yapıp 4 kart görmüş. Anlıyor musunuz şimdi aradaki farkı.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Koç: “Kökünden Devrim Yapılması Gerekiyor”

Fenerbahçe Başkanı, Türk futbolunda yaşanan sorunların kökünden çözülmesi için devrim yapılması gerektiğini belirterek, hakemlerin üzerindeki baskı ve kumpasların son bulması gerektiğini vurguladı.

Koç, “Sorunların çözülmesi için kökünden devrim yapılması gerekiyor, başta hakemler. İçişleri Bakanlığımız, devletimiz çok ciddi operasyonlar yapıyor. Göreceksiniz bir gün bunlara da operasyon yapılacak.” şeklinde konuştu.


YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Xevi Pujolar’dan Sauber F1 Takımıyla
Sıradaki Haber Audi’nin Devralış Süreci Hızlandıkça, Kısa Vadede Motivasyon Artacak