Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Evlilik Okulu’ndan 452 Çift Sertifikalarını Aldı!

Şahinbey Belediyesi Evlilik Okulu

Şahinbey Belediyesi Evlilik Okulu Projesi: 452 Çift Sertifikalarını Aldı

Projeden 452 Çift Sertifikalarını Aldı

Şahinbey Belediyesi’nin önde gelen projelerinden biri olan Evlilik Okulu Projesi kapsamında eğitim gören 452 çift, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun elinden sertifikalarını aldı.

Amaç Mutlu ve Huzurlu Bir Toplum Oluşturmak

Şahinbey Belediyesi, Gaziantep İl Müftülüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü, Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde yürütülen proje, mutlu ve huzurlu bir toplum oluşturmayı amaçlıyor. Evliliklerin dini, hukuki ve sağlıkla ilgili boyutları çiftlere aktarılıyor ve sağlam temellere dayalı evliliklerle huzurlu bir toplum oluşturma hedefleniyor. Bugüne kadar 47 bin 745 çifte eğitim verildi.

Şahinbey Belediye Başkanı’ndan Önemli Açıklamalar

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Evlilik Okulu Projesi’ni önemsediklerini belirterek, çiftlerin mutluluğunu ve başarısını dile getirdi. Ayrıca, “Evlilik toplumumuzun çekirdek yapısıdır. Allah çiftlerimizi mesut ve bahtiyar eylesin. Şahinbey Belediyesi olarak evlilikte yanınızda olduğumuz gibi çocuklarınız olduğunda da yanınızda olacağız” dedi.

Toplumun Huzuru Aile Mutluluğuna Bağlıdır

Başkan Tahmazoğlu, evliliğin insan hayatında önemli bir dönüm noktası olduğunu vurgulayarak, “Eşinizle iyi iseniz eviniz cennet hayatı, eşinizle aranız iyi değilse eviniz cehennem hayatına döner. Aile mutlu olursa toplumda huzurlu olur. Bu nedenle elimizden geldiği kadar fedakârlık yaparak aileyi ayakta tutmaya gayret etmemiz gerekiyor” ifadelerini kullandı.

İlgili Haber  Başkan Dündar’dan Üniversite Adaylarına 'Dijital' Eğitim Desteği

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Lincoln Educational Services, Fifth Third
Sıradaki Haber Lincoln Eğitim Hizmetleri, 40 Milyon Dolarlık Kredi Limiti Sağladı