Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Etso Eğitim Seminerleri İçin İHA’dan Devam Eden Destek

Elazığ Ticaret ve Sanayi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası, Üyelerine Yönelik Eğitim Seminerlerini Sürdürüyor

Eğitim Seminerleri İle Üyelerin Bilgilendirilmesi Sağlanıyor

Elazığ’da yatırım, istihdam ve üretimin artırılması yönünde önemli çalışmalar yapan Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerine yönelik eğitim seminerleri düzenlemeye devam ediyor. Bu kapsamda Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı Av. Seda Demirtaş Genç tarafından “Karşılıksız çek suçu ve unsurları, karşılıksız çekte şikâyet hakkı ve karşılıksız çek muhakemesinin yürüyüşü” konulu bir seminer gerçekleştirildi.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan’ın Açıklamaları

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, yaptığı açıklamada, odanın yatırımcıların, üreticilerin ve girişimcilerin önündeki engelleri aşmak adına önemli çalışmalar yürüttüğünü ve eğitim seminerlerini de sürdürdüğünü belirtti. Alan, “Önceliğimiz, şehrin ekonomik kalkınması, üretim ve istihdamına artırılmasıdır. Bu kapsamda yatırımlar için teşvik çalışmaları yaptıklarını ve üyelerin ihtiyaçları doğrultusunda eğitim seminerleri düzenlediklerini” ifade etti.

Avukat Seda Demirtaş Genç’in Seminerdeki Konuşması

Seminerde konuşan Av. Seda Demirtaş Genç, 2009 yılında çıkarılan 5941 sayılı Çek Kanunu’nun uygulanmasındaki zorluklara dikkat çekerek mevcut yasanın iyileştirilmesi çalışmalarının yapıldığı bilgisini paylaştı. Ayrıca çekin vade içermediğini, çekin bir ödeme aracı olduğunu ve zorunlu unsurları hakkında detaylı bilgiler verdi.

Gelecek Seminerler İle Eğitim Devam Edecek

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın üyelerden gelen taleplere göre eğitim seminerlerini sürdüreceği belirtildi. Gelen talepler doğrultusunda farklı konularda eğitimler düzenlenecek ve üyelerin bilgilendirilmesi sağlanacak.

İlgili Haber  Eğitime Bir Gün Ara: İl ve İlçelerde Okullar Tatilde

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


MHP Belediye Başkan Adayı Günaydın,
Sıradaki Haber Günaydın Öğretmenler ve Sağlık Çalışanları! Sağlık ve Eğitim Sektörüne Müjde!