Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ethereum, Yenin Güncellemesiyle Rekor Fiyatlara Ulaşabilir mi?

Ethereum Fiyatı Dencun Güncellemesi

Ethereum Fiyatı Dencun Güncellemesi Sonrası Rekor Seviyelere Ulaşabilir mi?

Ethereum Fiyatı Dencun Güncellemesi Sonrası Rekor Seviyelere Ulaşabilir mi?

Ethereum’un fiyatı, Dencun güncellemesinin ağa uygulanması sonucunda rekor seviyelere ulaşabilir. Bazı ticaret verileri, Ethereum fiyatının 5.000 dolar bandına kadar yükselebileceğini öngörüyor.

Dencun Güncellemesi Ethereum Fiyatını Etkiliyor

Etherum’un Dencun güncellemesi bugün devreye alınacak. Bu güncelleme ağın verimliliğini artırmayı hedefliyor ve piyasada son derece olumlu fiyatlanıyor. Bu nedenle, Ethereum fiyatı 2.500 dolardan 4.000 dolara yükseldi ve bazı analistler Ether trendinin 5.000 dolara kadar devam edebileceğini öngörüyor.

“Protodanksharding” olarak da bilinen ve katman-2 işlem maliyetlerini azaltacak olan EIP-4844, Ethereum ağındaki işlevleri artıracak. Bu güncelleme sonrasında Ethereum ağına olan talebin artmasıyla birlikte fiyatların yükselmesi bekleniyor.

Ethereum ağının kullanımına bağlı yükseliş beklentisiyle birlikte, Ether piyasasındaki açık pozisyonların 14 milyar dolara ulaşarak rekor kırması da talebin yüksek olduğunun bir göstergesi olarak değerlendiriliyor.

Ethereum’un Geleceği ve Analist Tahminleri

Kripto para piyasasını değerlendiren analistler, Bitcoin’de bir duraksama olması durumunda Ethereum’un hızlanabileceğini belirtiyor. Ethereum’un 4.000 dolar üzerinde zemin oluşturmaya devam etmesi durumunda 5.000 dolara doğru hareket etmesi muhtemel görünüyor.

Bloomberg ETF analistlerinin ETH bazlı fonun onayına %30 ihtimal vermesi, Ethereum fiyatını olumlu etkileyebilir. Bugün, Ethereum 4.000 doların üzerinde kalmaya çalışıyor ve en yüksek 4.100 dolara kadar yükseldi. Son 24 saatte nispeten sabit kalan ETH, şu anda 4.020 dolar seviyelerinde işlem görüyor.


İlgili Haber  Erdemir'den Yatırımcılara Temettü Teklifi Açıklandı

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Adidas Hisse Senedi Hedefi Yükseltilirken,
Sıradaki Haber Deutsche Bank, Adidas Hisse Senedi Hedefini Yükseltti; Yeezy Satışlarını Artmasını Bekliyor