Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Eskişehir İli Turizm Çalıştayı İhlas Haber Ajansı’nda Başladı

Eskişehir İli Turizm Çalıştayı:

Eskişehir İli Turizm Çalıştayı: Eskişehir Turizminin Potansiyeli ve Gelişimi Konuşuldu

Anadolu Üniversitesi ve Eskişehir İl Kültür Turizm Müdürlüğü’nün katkılarıyla düzenlenen çalıştay, Eskişehir Valiliği tarafından organize edildi

Eskişehir İli Turizm Çalıştayı, Anadolu Üniversitesi Öğrenci Merkezi’nde başladı. Çalıştaya Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Semra Günay, Eskişehir il protokolü, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Eskişehir’in Turizm Potansiyeli ve Gelişimi

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, Eskişehir’i turizm açısından önemli bir konumda olduğunu belirterek, şehrin tarihi, kültürel ve doğal zenginliklerinin turistler için çekici olduğunu vurguladı. Aksoy, Eskişehir’in turizmde eski ile yeniyi buluşturan zenginlikte olduğunu ifade etti.

Anadolu Üniversitesi’nin Turizme Katkısı

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, üniversitenin Eskişehir turizminin gelişmesine yönelik çalışmalar yaptığını ve bu alanda faydalı katkılar sunmaya devam edeceklerini belirtti. Erdal, üniversitenin turizm potansiyelini geliştirme konusundaki çabalarına vurgu yaptı.

Turizm Çalıştayı ve Panel

Çalıştay kapsamında gerçekleştirilen panelde, turizm alanında uzman isimlerin sunumları yapıldı. Etkinlikte ayrıca Anadolu Senfoni Orkestrası Yaylı Dörtlüsü’nün müzik konseri katılımcılara keyifli dakikalar yaşattı.

Eskişehir İli Turizm Çalıştayı, Anadolu Üniversitesi Öğrenci Merkezi Fuaye Alanı ve Nasrettin Hoca Salonu’nda iki gün boyunca devam edecek.

Eskişehir İli Turizm Çalıştayı başladı

İlgili Haber  Yemek Sonrası 55 Öğrenci Siverek Hastanesine Kaldırıldı

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Anadolu Üniversitesi Rektörü Öğrenci Kulüpleri
Sıradaki Haber Anadolu Üniversitesi Rektörü, Öğrenci Kulüpleri Başkanlarıyla İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi.