Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erzurum’da Eğitim Tedbirleri ve Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı – Sakarya Son Dakika Haberleri

Erzurum’da Eğitim Tedbirleri ve

Erzurum’da Eğitim Tedbirleri ve Okul Güvenliği Toplantısı Gerçekleştirildi

Erzurum’da 2023-2024 Eğitim-Öğretim dönemi için ikinci yarı yılın başlaması öncesi eğitim tedbirleri ve okul güvenliği toplantısı düzenlendi. Toplantıda, öğrencilerin huzur ve güven içinde eğitim görmelerini sağlamak amacıyla alınacak koruyucu ve önleyici tedbirler ele alındı.

Toplantıda Neler Konuşuldu?

Vali Yardımcısı Ahmet Özdemir başkanlığında düzenlenen toplantıya, çeşitli kurum ve kuruluşların temsilcileri katıldı. Toplantıda, okul çevrelerinde ve trafikte güvenliğin sağlanması için alınacak tedbirler, okul güvenlik kameralarının kent güvenlik yönetim sistemine entegre edilmesi, okul servis araçlarının denetimi ve bağımlılıkla mücadele konuları ele alındı.

Vali Yardımcısından Açıklama

Vali Yardımcısı Ahmet Özdemir, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, çocukların daha iyi ve sağlıklı ortamlarda eğitim görmeleri için alınan tedbirlerin önemine vurgu yaptı. Özdemir, çocukların korunması ve kötü alışkanlıklardan uzak tutulmaları konusunda tüm kurumların gereken tedbirleri aldığını ifade etti.

Millî Eğitim Müdüründen Duyurular

İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız ise konuşmasında, ikinci yarı yılın başlayacak olmasının heyecanını dile getirdi. Yıldız, öğrencilerin huzur içinde eğitim görmeleri ve güvenliklerinin sağlanması için gerekli tedbirlerin alındığını belirtti.

Güvenlik Konularında Bilgilendirme

Toplantıda ayrıca, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet Orkun Yücelli ve İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Serkan Akbaba tarafından okulların ve öğrencilerin güvenliği, okul sağlığı ve kantin denetimleri gibi konularda alınacak tedbirler ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

Kaynak: İHA

İlgili Haber  Okul Sporları Bilek Güreşi Müsabakaları Tamamlandı

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


“`html Atakum İlçesinde Okul Müdürü
Sıradaki Haber Okul Müdürüne Yapılan Saldırıya Dair Yeni Gelişmeler