Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erciyes Üniversitesi’ne Sağlıklı Bağış

Erciyes Üniversitesi’ne Yapılan Cihaz

Erciyes Üniversitesi’ne Yapılan Cihaz Bağışıyla İlgili Protokol İmzalandı

Erciyes Üniversitesi’ne Yapılan Bağışla Tıp Fakültesi Hastaneleri Güçleniyor

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri’nde Turkuaz Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından vatandaşların hizmetine sunulmak üzere Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri’ne bağışlanan “Canon Monoplan Angio Sistemi Alphenix Sky” ve “Canon Ultrasonografi Aplio A” cihazı için protokol imzalandı.

Bakan Özhaseki ve Rektör Altun Katılımıyla İmza Töreni Gerçekleşti

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, katıldığı imza töreninde, “Herhalde bu memlekette yaşayıp da, bu toprakların çocuğu olup da bu konuşmalardan iftihar etmeyen biri yoktur. Baktır ve Özkaya ailesine çok teşekkür ediyoruz. Allah kendilerinden razı olsun. İşlerine de bereket versin ki, bu güzel işler yapılsın. Değerli hocalarımız da burada kendilerini geliştirerek topluma hizmet etsinler. Cenab-ı Hak ellerinden şifa dağıtsın. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Rektör Altun: “Üniversiteye Sağlanan Destekler Güçlü Kılıyor”

Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Altun, yapılan cihaz bağışlarıyla ilgili olarak, “Üniversitemize sağlanan bu destekler gerçekten bizi çok güçlü kılmakta. Anjiyografi cihazlarımıza ilave yapmıştık. Şimdi ikincisinin protokolünü sizlerle birlikte imzalamak için burada bulunuyoruz. Katkılarından ve desteğinden dolayı Turkuaz Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Abidin Özkaya’ya çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yapay Zekâ ve ARGE Faaliyetleri Üniversitenin Öncelikleri Arasında

Rektör Altun ayrıca, Üniversitenin yapay zekâ ve ARGE faaliyetlerini desteklediğini belirterek, “Mahcup olmadan, bu hizmetlerimizi artırarak devam ettirmek istiyoruz. Şehrimize, sanayimize lokomotif olarak bu görevi devam ettirmekten yanayız. Ülkemize ve insanlığa önemli katkılar sağlayan, katma değeri olan ÜRGE faaliyetlerini de kendine hedef edinmiş bir Üniversite olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

İlgili Haber  Cumhuriyetin 100. Yılına Dair Eğitim Sempozyumu: Yeni Bir Değerlendirme

Hayırsever İş İnsanı Abidin Özkaya Teşekkürlerini İletti

Hayırsever iş insanı Abidin Özkaya da, Erciyes Üniversitesi’nin gelişmişlik seviyesi ve araştırma faaliyetlerindeki başarısını vurgulayarak, Üniversiteye yapılan bağışın kendilerini motive ettiğini ifade etti.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Otomobil Sürüklendi: Gökmeydan Özel Eğitim
Sıradaki Haber Özel Bireylere Okul Dışı Adaptasyon Eğitimi: Hayatı Kolaylaştırıcı Bilgiler