Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Emniyet Projesi ile 29 Bin Öğrenci, “Hayata Renk Kattı”

29 Bin Öğrenciye Ulaşılan

29 Bin Öğrenciye Ulaşılan Hayata Renk Verelim Projesi Tamamlandı

Projelerin Başarıyla Tamamlanması

Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen “Hayata Renk Verelim” ve “Bilinçli Gençlik Sağlıklı Toplum” projeleri kapsamında 29 bin öğrenciye ulaşıldı. Projelerin kapanış programında konuşan Kastamonu Valisi Meftun Dallı, uyuşturucu kadar internet ve sosyal medyanın da çocuklar için tehlike oluşturduğunu belirtti.

Öğrencilere Yönelik Faaliyetler

Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Kronospan Orman Ürünlerinin destekleriyle Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) çerçevesinde başlattığı “Hayata Renk Verelim” ve “Bilinçli Gençlik Sağlıklı Toplum” projeleri kapsamında öğrencilere çeşitli faaliyetler düzenlendi. Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kastamonu Üniversitesi’nin de proje paydaşı olduğu projelerde toplam 28 bin 797 öğrenciye ulaşıldı.

Emniyetten Sosyal Sorumluluk Projesi

Kastamonu İl Emniyet Müdürü Kayhan Ay, projeye destek verenleri teşekkür ederek, çocuk ve gençlerin yanında olduklarını vurguladı. Proje kapsamında çocuklara yönelik bilgilendirme çalışmaları, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler düzenlendiğini belirtti.

Belediye Başkanı Vidinlioğlu’nun Konuşması

Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, gençlerin toplum için önemine vurgu yaparak, onların topluma ilham vermesi gerektiğini belirtti.

Vali Dallı’nın Uyarısı

Kastamonu Valisi Meftun Dallı, uyuşturucunun yanı sıra internet ve sosyal medyanın da gençler için tehlike oluşturduğunu vurgulayarak, halkın bu konuda dikkatli olması gerektiğini ifade etti.

Emniyetin projesinde 29 bin öğrenci "hayata renk verdi"

İlgili Haber  2023-2024 Eğitim Yılında 2. Dönem Ara Tatili Ne Zaman Başlıyor? Yarıyıl Tatili Ne zaman? Okullar Ne Zaman Kapanıyor?

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Anadolu Üniversitesi Rektörü Öğrenci Kulüpleri
Sıradaki Haber Anadolu Üniversitesi Rektörü, Öğrenci Kulüpleri Başkanlarıyla İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi.