Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Emlak Katılımın Karaköy ve Karagümrük Şubeleri Hizmete Açıldı!

Emlak Katılım İstanbul’da Yeni


Emlak Katılım İstanbul’da Yeni Şubeler Açtı, Toplam Şube Sayısı 102’ye Ulaştı

İstanbul’da faaliyet gösteren Emlak Katılım, Karaköy ve Karagümrük şubelerini açarak şube sayısını 102’ye çıkardı. Banka, ekonomik büyümeye katkı sağlayan ve istihdama etkisi yüksek olan stratejik sektörlere finansman modelleri sunuyor.

Emlak Katılım, İstanbul’da Karaköy ve Karagümrük’te yeni şubelerini hizmete açtı. Bu açılışlarla birlikte bankanın İstanbul’daki şube sayısı 41’e yükseldi. Ülke genelindeki şube sayısını 102’ye çıkaran Emlak Katılım, gayrimenkul sektörü başta olmak üzere ekonomik büyümeye destek veriyor.

Emlak Katılım, çevre bilincinin oluşturulması ve sürdürülebilir yaşam alanlarının oluşturulması konularında çalışmalar yürütüyor. Bu kapsamda, şubelerinde kâğıt kullanımını azaltarak çevre dostu bir yaklaşım benimsemiştir. Müşterilerine karekod okutarak ürün ve hizmet detaylarına ulaşma imkanı sunan banka, mobil uygulama üzerinden dijital onaylarla hesap açma işlemlerini kolaylaştırıyor.

Emlak Katılım, görüntülü görüşme ile evden veya ofisten kolaylıkla hesap açma imkanı sunuyor. Ayrıca, masrafsız bankacılık hizmeti ve ücretsiz EFT/Havale işlemleri gibi avantajlar da sunulmaktadır.

Müşteriler, bankacılık işlemlerini 20 bini aşkın tüm kamu bankası ATM’leri ile PTT şubeleri ve ATM’lerinden ücretsiz şekilde gerçekleştirebiliyor.


İlgili Haber  İNG’den Emeklilere 15 Bin Liraya Kadar Nakit Promosyon Fırsatı!

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Adidas Hisse Senedi Hedefi Yükseltilirken,
Sıradaki Haber Deutsche Bank, Adidas Hisse Senedi Hedefini Yükseltti; Yeezy Satışlarını Artmasını Bekliyor