Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Eğitim Alanında İnteraktif Çözümler – BThaber

ViewSonic, Eğitimde Yapay Zeka

ViewSonic, Eğitimde Yapay Zeka Destekli Çözümlerini Tanıttı

ViewSonic, 22. Geleneksel Eğitim Sempozyumu’nda Yenilikçi Çözümlerini Sergiledi

ViewSonic, Antalya’da düzenlenen 22. Geleneksel Eğitim Sempozyumu’na katılarak eğitimde yeni ihtiyaçlara yönelik geliştirdiği yapay zeka destekli çözümlerini eğitim dünyasına tanıttı. Sempozyumda, metaverse yazılımlarını ve yapay zeka destekli eğitim yazılımlarını ziyaretçilere tanıtırken, akıllı interaktif okul tahtası modelleriyle ileri teknolojik ekran ve monitör ürünlerini sergiledi.

ViewSonic’in Yeni Ürünleri Dikkat Çekti

Türkiye Özel Okullar Derneği (TÖZOK) tarafından düzenlenen sempozyumun sponsorları arasında yer alan ViewSonic’in özellikle eğitim alanındaki yapay zeka destekli ekosisteminin yeni oyuncularından EDLA Sertifikalı ViewBoard IFP52-2F ve 5K çözünürlüğüyle kapsamlı bir interaktif deneyim sunan ViewBoard IFP105S ürünleri dikkat çekti. Bu ürünler, eğitimde teknoloji kullanımına yeni bir boyut getiriyor.

ViewBoard IFP52-2F

Türkiye’de ilk EDLA sertifikalı interaktif ekran modeli olan ViewBoard IFP52-2F, zenginleştirilmiş öğrenme deneyimleri sunmak için Android™ 13 işletim sistemini myViewBoard yazılımı ve Google Play Store erişimiyle sorunsuz bir şekilde uyumlu hale getiriyor. Üçlü USB-C bağlantı noktası ve vCast kablosuz ekran yayınıyla desteklenen kesintisiz bağlantı ve kolaylaştırılmış iş akışları sunuyor. Ayrıca, uyumlu aksesuar yelpazesiyle de öğrenme deneyimini bir görev olmaktan çıkarıp eğlenceye dönüştürüyor.

ViewBoard IFP105S

105 inçlik ekranı ve bölünmüş ekran işleviyle çoklu görevlere olanak tanıyarak, öğrenme sürecinde iş birliğini ve üretkenliği artıran ViewBoard IFP105S ise, tüm çalışma alanları ve mekanlara sorunsuz bir entegrasyon sağlıyor. Ultra yüksek çözünürlüğüyle sıra dışı fikirler için motivasyon yaratarak, ezbere dayalı eğitim modelini değiştiriyor. Ayrıca, vCast ile 9 cihaza kadar zahmetsiz kablosuz ekran paylaşımı sunuyor.

İlgili Haber  Demir'in Eğitim Projeleri Parmak Isırtacak Kadar Etkileyici

ViewSonic Türkiye Ülke Müdürü M.Önder Şengür Açıklaması

Eğitim dünyasının değişen ihtiyaçlarına odaklanarak geliştirdikleri tüm bu çözümlerle yapay zekanın başrol oyuncusu olduğunu belirten ViewSonic Türkiye Ülke Müdürü M.Önder Şengür; küresel ölçekte tüm öğrenci ve eğitmenleri içine alan kapsayıcı bir eğitim ekosistemi yarattıklarına dikkat çekti. ViewSonic’in eğitimde teknoloji kullanımına getirdiği yenilikler, sektörde fark yaratmaya devam ediyor.

Handan Aybars


YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


MHP Belediye Başkan Adayı Günaydın,
Sıradaki Haber Günaydın Öğretmenler ve Sağlık Çalışanları! Sağlık ve Eğitim Sektörüne Müjde!