Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Egemder Emlak Sektörü Çalışanlarına Özel Eğitim Programı Düzenlendi

EGEMDER Eğitim Programına İlgi


EGEMDER Eğitim Programına İlgi Büyük

EGEMDER Eğitim Programına İlgi Büyük

EGEMDER tarafından düzenlenen eğitim programına sektör çalışanları yoğun ilgi gösterdi. Program hakkında bilgi veren EGEMDER Yönetim Kurulu Başkanı Caner Gürdil, “200’e yakın emlak sektörü çalışanı eğitim programımıza katılım sağladı. Tüm katılımcılara teşekkür ederim” dedi.

Yoğun Katılımlı Muhteşem Bir Eğitim Programı

EGEMDER Yönetim Kurulu Başkanı Caner Gürdil, “Şehzadeler Belediyesi Bedesten Nikah Salonu’nda düzenlediğimiz programa 200’e yakın sektör temsilcisi meslektaşımızın katılımı yanında CBÜ Salihli Meslek Yüksek Okulu Emlak Yönetimi Bölümü Bölüm Başkanı Sn Ece Özmen hanım’ında katılımı ile gerçekleşen etkinliğimizde Hem öğrendik hem de eğlendik” diye konuştu.

Eğitimde İlham Verici Anlatım

Caner Gürdil, “Satış ve Pazarlama Eğitmeni, Satış Bilgeliği Kitabı yazarı ve 3 yıl üst üste En İyi Satış Eğitmeni seçilen Sayın Ercan Telci hocamızın Yunus Emre, Tapduk Emre, Mevlana ve Şems gibi ilham verici şahsiyetlerin hayatlarından esinlenerek anlatımına şahit olduk. Bu büyük düşünürlerin hayatları, insanlığa rehberlik eden evrensel değerleri ve bilgeliği yansıtarak Satışın sadece Maddi Kazanç değil, aynı zamanda manevi zenginlikle de ilişkilendirilebileceğini bize gösterdi” açıklamasında bulundu.

EGEMDER’in Gelecek Planları

Caner Gürdil, “Eylül ayından bu yana düzenlediğimiz İkinci Eğitim etkinliği ve 2. Yön tabelamızı yerleştiriyoruz. Sektörümüz ve Mesleğimiz ile alakalı gelişmelere öncülük eden ve bu amaç için çaba sarf eden herkes ile bir arada olarak Gayrimenkul Danışmanlığı Mesleğinin toplumda daha saygın bir hale getirilmesine öncülük etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Sosyal Organizasyonlara Davet

Başkan Gürdil, “Kişisel ve Mesleki gelişimlerin yanında Sosyal organizasyonlarında önümüzdeki günlerde de devam edeceğini belirterek, Mesleğine değer katmak isteyen tüm meslektaşları EGEMDER çatısı altında birleşmeye davet etti” dedi.

İlgili Haber  İzinsiz Faaliyet Gösteren Kurslar Tespit Edildi, Kapatıldı


YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Antalya’da Sürücü Adaylarına Trafik Eğitimi
Sıradaki Haber Kemer’de Jandarma Ekipleri, Sürücü Adaylarına Eğitim Sundu.