Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Eelisa’da Geleceğe Yönelik Öncelikler Belirlendi!

EELISA Yönetim Kurulu Toplantısı

EELISA Yönetim Kurulu Toplantısı Madrid’de Gerçekleştirildi

EELISA Yönetim Kurulu Toplantısı

25-26 Ocak 2024 tarihlerinde Madrid Politeknik Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen EELISA Yürütme Kurulu toplantısında, üniversitemizden temsilcilerin katılımıyla EELISA stratejik planı tartışıldı. İTÜ’yü EELISA Yürütme Kurulu üyesi Prof. Dr. Lütfiye Durak Ata, İTÜ EELISA Avrupa Üniversitesi Koordinatörü Doç. Dr. Emrah Acar ve EELISA innoCORE Koordinatörü Prof. Dr. Hür Bersam Sidal temsil etti.

Toplantı, EELISA’nın stratejik planını oluşturacak konulara odaklandı. Konu başlıkları arasında üniversitelerarası kampüs ve eğitim, araştırma ve inovasyon, EELISA odak noktaları ve anahtar kelimeleri, bilgi yaratma takımları ve toplumla bağ, birlik entegrasyonu, portfolyo yönetimi ve öğrenci konseyi yol haritası bulunuyordu.

Kapsayıcı Hedefler ve İşbirliği

Toplantı, EELISA’nın kapsayıcı hedefleriyle uyum sağlayarak işbirliğine dayalı karar almaya yönelik bir ortam sağladı. Yönetim Kurulu üyeleri ve EELISA Öğrenci Konseyi’nin katkılarıyla verimli bir yıl planlaması amaçlandı.

2024 Yılına Yönelik Temel Atıldı

EELISA’nın koordinatör kuruluşu olan ortağımız Madrid Politeknik Üniversitesi’nin ev sahipliği ve moderatörlerin katkılarıyla EELISA Yönetim Kurulu Toplantısı, dinamik ve işbirlikçi bir 2024 yılının temelini attı. Yürütme Kurulu üyeleri, verimli tartışmalar eşliğinde aktif bir yıl geçirmek için yol haritasını planladılar.

EELISA 2024 Toplantısı

EELISA stratejik planına yönelik verimli tartışmaların yapıldığı EELISA Yürütme Kurulu toplantısı; üniversitemizden temsilcilerin katılımlarıyla 25-26 Ocak 2024’te, Madrid Politeknik Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Haber: İTÜ Medya ve İletişim Ofisi

Yılın ilk yüz yüze EELISA buluşması olan EELISA Yürütme Kurulu toplantısı; 25-26 Ocak 2024’te, Madrid Politeknik Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıda İTÜ’yü EELISA Yürütme Kurulu üyesi Prof. Dr. Lütfiye Durak Ata, İTÜ EELISA Avrupa Üniversitesi Koordinatörü Doç. Dr. Emrah Acar ve EELISA innoCORE Koordinatörü Prof. Dr. Hür Bersam Sidal temsil etti.

İlgili Haber  37 Bin Öğrenci Ders Başı Yaptı: Eğitimde Büyük İlgi!

Toplantının gündeminde EELISA’nın stratejik planını oluşturacak kilit konulara odaklanıldı. EELISA Yürütme Kurulu toplantısında yer alan konu başlıkları şunlar oldu: Üniversitelerarası kampüs ve eğitim, araştırma ve inovasyon, EELISA odak noktaları ve anahtar kelimeleri, bilgi yaratma takımları ve toplumla bağ, birlik entegrasyonu, portfolyo yönetimi, öğrenci konseyi yol haritası.

Kapsayıcı hedefler ve işbirliği Toplantıda EELISA’nın kapsayıcı hedefleriyle uyum sağlayarak işbirliğine dayalı karar almaya yönelik bir ortam sağlandı. Yönetim Kurulu üyeleri ve EELISA Öğrenci Konseyi’nin katkılarıyla verimli bir yıl planlaması amaçlandı.

EELISA’nın koordinatör kuruluşu olan ortağımız Madrid Politeknik Üniversitesi’nin ev sahipliği ve değerli moderatörlerin katkılarıyla EELISA Yönetim Kurulu Toplantısı, dinamik ve işbirlikçi bir 2024 yılının temelini attı. Yürütme Kurulu üyeleri verimli tartışmaların eşliğinde aktif bir yıl geçirilmesi için yol haritasını planladı.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Eğitimde Şiddet Artışı: Mersin’de Öğretmene
Sıradaki Haber Okuldaki Şiddete Karşı İsyan Mersin’de!