Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Eda Ece: Düğün Günü Zangır Zangır Titredim! – Magazin Haberleri

Eda Ece, Hamilelik ve

Eda Ece, Hamilelik ve Evlilik Hakkında Konuştu

Eda Ece’nin Düğün ve Hamilelik Deneyimi

Aşk yaşadığı basketbolcu Buğrağan Tuncer ile evlenen ve hamile olduğunu açıklayan Eda Ece, yedi aylık hamilelik süreci hakkında Elle dergisine konuştu.

Eda Ece: Düğün günü zangır zangır titredim

Düğün Deneyimi

Ece, düğün gününde yaşadığı panik durumunu şu şekilde anlattı: “Çok güzel bir düğün oldu ama bana bir panik geldi, zangır zangır titredim. Buğra elimi tutarak ve konuşarak sakinleştirdi beni. İyi ki 30’lu yaşlarımda evlenmişim. 20’lerindeyken tecrübesiz oluyorsun, hep aileler karışıyor. Babam nikah boyu mutluluktan ağladı, onun ağladığını görünce ben de neredeyse ağlıyordum.”

Hamilelik Süreci

Hamilelik sürecini anlatan Ece, “İlk 3 ayda midem bulandı, tansiyonum düştü. Bütün yan etkileri yaşadım! Gizli gizli kız istiyordum. Buğra hep “Fark etmez, sağlıklı doğsun da” diyordu. Hamilelik neredeyse tüm organlarınızı, hormonlarınızı ve beyninizi etkiliyor. Bu süreçte kadının hissetmesi gereken mutluluk ve kendine güven. Artık yediğimin içinde ne olduğuna, yüzüme ne sürdüğüme çok dikkat ediyorum. Hamileliğimle birlikte dikkatim daha da arttı” şeklinde konuştu.

Annelik ve Aile

“Bebek odası somon rengi ve pembe ağırlıklı” diyen oyuncu, “Hayvanlarla dolu bir duvar kâğıdı seçtim. Buğra’nın çok sevgi dolu, çok iyi ve ilgili bir baba olacağını, her konuda bana yardımcı ve destek olacağını düşünüyorum. Çok umursamaz biri değilim ama çocuğa nefes aldırmayan bir anne de olmam. Hayatla ilgili bildiğim her şeyi öğretmeye çalışırım. Kızımın saçını boyatmasını ve dövme yaptırmasını istemem, çünkü ben her ikisini de yapıp çok pişman oldum. İlk bir sene onu ihmal edecek bir işin içine girmem” dedi.

İlgili Haber  Yeniden Bir Arada: Erkan ve Kaan, 10 Yıl Sonra Aynı Filmde!

Aile Planları

Eşinin 3 çocuk istemesiyle ilgili de konuşan Eda Ece, “Biz de üç kardeşiz. Kalabalık aileye alışkın… Bakalım sağlığımız, durumumuz her şey elverdiği sürece inşallah güzel bir durum olsun” ifadelerini kullandı.

İlgili Haber

Üç aylık hamile Eda Ece’nin doğum hazılıkları

İlgili Haber

Eda Ece’den köpeği Pluto’ya veda: Binlerce kez teşekkür ederim sana

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Birleşmiş Milletler’de Türkiye’yi Temsil Eden
Sıradaki Haber Türk Kadınların BM’de Tanıtımı – Sözcü.