Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Dencun Güncellemesi İle Neler Değişecek?

Ethereum’un Beklenen Dencun Güncellemesi

Ethereum’un Beklenen Dencun Güncellemesi ile Yükselişi Devam Ediyor

ETH, Yükseltme ile Yüksek Performans ve Verimlilik Kazanacak

Şubat ayını yüksek seviyelerde tamamlayan ve mart ayında 3 bin dolar barajını aşarak yükselişini sürdüren Ethereum, blokzincirinde gerçekleştirilecek önemli bir güncelleme ile daha verimli ve yüksek performanslı hale gelecek. Yılın başından bu yana %70 değer kazanan Ethereum, küresel ekonomideki olumlu havayı arkasına alarak yükselişini sürdürüyor. Grayscale analistlerine göre, Ethereum’un güncel fiyat performansı, Dencun yükseltmesi beklentisini yansıtıyor.

Güncelleme İle Ölçeklenebilirlik Sorunlarına Odaklanılacak

Gate.TR CEO’su Kafkas Sönmez’e göre, Ethereum için dönüm noktası olacak bu güncelleme, EIP-4844 protokolü ile ölçeklenebilirlik sorunlarına odaklanacak. Yükseltme sayesinde Ethereum, ‘proto-danksharding’ adı verilen yeni bir özelliğe kavuşacak ve kullanıcılar için daha düşük işlem ücreti sağlayacak. Aynı zamanda veri depolama verimliliğini artıracak.

Tarihsel Verilere Göre ETH Değerinde Artış

1 Ocak’ta 2.282 dolar seviyesinde olan Ethereum, 10 Mart’ta 3.950 dolar seviyelerinde işlem gördü. Analistler, Ethereum’un Dencun güncelmesine olan beklentilerin fiyat performansına olumlu yansıdığını belirtiyor. Gelecek yıl, Ethereum’un yeni en yüksek seviyelerini test edebileceği düşünülüyor.

Ethereum Topluluğu Güncellemenin Tamamlanmasını Bekliyor

EIP-4844 protokolü ile Ethereum ağının daha verimli hale geleceğini ifade eden Sönmez, güncellemenin sorunsuz tamamlanması için topluluğun nefesini tuttuğunu belirtiyor. Ethereum’un gelecekteki yolculuğunda önemli bir adım olacak bu güncelleme, ekosistemi için yeni bir çağ başlatacak.

İlgili Haber  Dolar/TL Haftaya Güçlü Başlangıç Yaptı

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Adidas Hisse Senedi Hedefi Yükseltilirken,
Sıradaki Haber Deutsche Bank, Adidas Hisse Senedi Hedefini Yükseltti; Yeezy Satışlarını Artmasını Bekliyor