Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Cüneyt Arkın’ın Şahitleri Ne Söyledi?

Cüneyt Arkın’ın Miras Davası

Cüneyt Arkın’ın Miras Davası ve Ünlü Şahitlerin İfadeleri

Cüneyt Arkın’ın Miras Davası Sürüyor

Cüneyt Arkın’ın ilk eşi Güler Mocan’la evliliğinden dünyaya gelen kızı Filiz Cüreklibatur’un babasının mirasından mal kaçırıp, payını vermedikleri gerekçesiyle üvey annesi Betül Cüreklibatur ve erkek kardeşlerine açtığı dava sürüyor.

Ünlü Şahitler Davada İfade Verdi

Betül Cüreklibatur ve iki oğlunun tanıkları Ediz Hun, İlkim Karaca ve Nuri Alço, davaya bakan hakimin karşısına çıkıp ifadelerini verdi.

Cüneyt Arkın için şahitler ne söyledi

Şahitlerden İlkim Karaca, “Cüneyt Bey, 1974’ten beri yazlık komşumuzdu. Kızı Filiz’den bahsettiğini hiç duymadım. Betül Hanım, Cüneyt Bey’in son anına kadar yanındaydı” dedi.

Ediz Hun, “Bizim dönemimizde dört sene çalıştıktan sonra ancak ev alabiliyorduk. Cüneyt baskı görecek biri değildi” diye ifade verdi.
Cüneyt Arkın için şahitler ne söyledi

Nuri Alço ise şunları söyledi: “Kayınpederi olmasaydı Cüneyt Arkın’ın geçinmesi mümkün değildi. 1981 yılında aynı filmde oynadık. Cüneyt Arkın’ın üç film karşılığında 10 bin lira ücret aldığını hatırlıyorum.”

Üvey Anne ve Kardeşlerin Tepkisi

Betül Cüreklibatur ile oğulları Murat ve Kaan, iki şahit daha dinletseler, “Babamın mirasını kaçırdılar, hakkımı vermediler” diye dava açan Filiz Cüreklibatur’u borçlu çıkaracaklar bu gidişle…

Cüneyt Arkın için şahitler ne söyledi

Ünlü Oyuncunun Yapımcılık Deneyimi

Miray Akay, Aslıhan Kapanşahin, Aslıhan Karalar, Cansu Sabancı, Sedef Çalışır, Erdem Şanlı, Burcu Binici ve Mert Altınışık’ın başrollerini paylaştığı ‘Kurtuluş Lisesi’ dizisinin yapımcısı olan ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, yapımcılığa devam edeceğini açıklayan ve proje için 400’e yakın oyuncuyla görüştüğünü belirtti.

İspanyol Oyuncunun Karşılaştığı Zorluklar

Cüneyt Arkın için şahitler ne söyledi

Oyuncu Itziar Ituno, ‘La Casa de Papel’ dizisindeki performansıyla ünlenmiş olsa da, ETA terör örgütüne destek vermesi nedeniyle bazı markalarla ilişkisi kesildi ve tepki aldı.

İlgili Haber  Olayların Başladığı Yer: Ali Eyüboğlu

Günün Sözü

“Başkasıyla gelen mutluluk, başkasıyla gidecektir.” (Nietzsche)

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Birleşmiş Milletler’de Türkiye’yi Temsil Eden
Sıradaki Haber Türk Kadınların BM’de Tanıtımı – Sözcü.