Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bitlis’te Havacılık Eğitimine Katılan Üniversite Öğrencilerine Sertifika Verildi

BEÜ Havacılık Kulübü Öğrencileri

BEÜ Havacılık Kulübü Öğrencileri Sertifikalarını Aldı

BEÜ Havacılık Kulübü Sertifika Töreni

Bitlis Eren Üniversitesi tarafından düzenlenen havacılık eğitimine katılan öğrenciler, sertifika töreninde bir araya geldi. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi konferans salonunda gerçekleşen törende öğrencilere sertifikaları takdim edildi.

Destek ve Teşekkürler

Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nurullah Ulutaş, törende yaptığı konuşmada sertifika almaya hak kazanan öğrencileri tebrik ederken, Havacılık Kulübü’nün faaliyetlerine verdiği destekten dolayı BEÜ Rektörü Prof. Dr. Necmettin Elmastaş’a teşekkürlerini iletti.

Havacılık Kulübü Faaliyetleri

Havacılık Kulübü Danışmanı Öğretim Görevlisi Murat Çiçek, kulübün kuruluşundan bugüne kadarki faaliyetleri hakkında katılımcılara bilgi verdi. Gelecek dönemde yapılacak çalışmalar hakkında da bilgilendirmelerde bulundu.

Sertifika Törenine Katılım

Yamaç paraşütü eğitmeni Hıncal Doğan’ın deneyimlerini paylaştığı törene, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayhan Yılmaz, yamaç paraşütü pilotu Ersin Akın ve öğrenciler de katıldı. Öğrencilere sertifikalarının verilmesiyle tören son buldu.

Kaynak: AA


Anadolu Ajansı ve İHA’nın sağladığı tüm Bitlis haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin herhangi bir içerik değişikliği yapmadan, ajanslardan alındığı haliyle direkt olarak yayınlanmaktadır. Bitlis Haberleri kategorisinde yer alan tüm haberlerin yasal sorumluluğu ilgili haber ajanslarına aittir.


Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Bitlis, Bitlis Eren Üniversitesi, Necmettin Elmastaş, Rektör ve Bitlis’in dört bir yanından Güncel haberleri alın.
İlgili Haber  Üniversite Öğrencilerine Ücretsiz Ulaşım İmkanı Sağlayacağız - Turgut Altınok

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Otomobil Sürüklendi: Gökmeydan Özel Eğitim
Sıradaki Haber Özel Bireylere Okul Dışı Adaptasyon Eğitimi: Hayatı Kolaylaştırıcı Bilgiler