Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi: Sağlık Bölgesinin Değerli Merkezi

Bilecik Eğitim ve Araştırma

Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kemoterapi Ünitesinde 350 Hastaya Tedavi Uygulandı

İç Hastalıkları ve Hematoloji Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Karagülle, Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi (BEAH) Kemoterapi ünitesinde toplam 350 hastanın tedavi gördüğünü ve 535 seans kemoterapi uygulandığını açıkladı.

Kemoterapi İle Hematolojik Hastalıkların Tedavisi

Dr. Karagülle, kemoterapi ünitesinde demir eksikliği anemisi gibi kan hastalıklarının yanı sıra lösemi, lenfoma gibi ciddi kan hastalıklarının tedavisi yapıldığını belirtti. Ayrıca, ünitenin genetik testler ve kemoterapi ilaçlarının yanı sıra yataklı ve ayakta tedavi hizmetleri sunduğunu vurguladı.


Yeterli Tedavi Olanakları

Dr. Karagülle, hastaların tedavisi için gerekli tüm imkanların hastanede bulunduğunu ve Bilecik dışından da hasta kabul ettiklerini belirtti. Ayrıca, kliniğin her türlü tedavinin uygulandığı bir merkez olduğunu ve hastaların tedavi için başka şehirlere gitmesine gerek olmadığını vurguladı.

“Kliniğimiz başladığımızdan itibaren sadece Bilecik’teki hastalara değil civar illerdeki Bursa, Sakarya hatta Eskişehir’den de hasta kabul etmekteyiz. Oldukça aktif çalışan bir kliniğiz. Yapamayacağımız hiçbir şey yok. Hemen hemen her türlü tedavinin uygulandığı bir merkeziz, biz hastalarımızı özellikle Bilecik’teki hastalarımızın hiçbir kente gitmesini istemiyoruz. Tedavi için tanı için hazırız, hastalarımızı bekliyoruz.”

Hedeflenen Tedavi Başarısı

Tedavi açısından Bilecik’te artık kan hastalıkları ve kanser tedavisinin yapılabildiğini belirten Dr. Karagülle, kemoterapi ünitesinin açıldığı günden bu yana 350 hastanın tedavi gördüğünü ve 535 seans kemoterapi uygulandığını sözlerine ekledi.


İlgili Haber  Milli Eğitim Bakanı Tekin'den Okullarla İlgili Yeni Karar Açıklaması!

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


MHP Belediye Başkan Adayı Günaydın,
Sıradaki Haber Günaydın Öğretmenler ve Sağlık Çalışanları! Sağlık ve Eğitim Sektörüne Müjde!