Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Biden’ın Sürpriz Kozu: Taylor Swift

Taylor Swift, Biden’ın Seçimlerdeki

Taylor Swift, Biden’ın Seçimlerdeki ‘Gizli Kartı’ Olabilir

Amerikalı Gençlerin Değişen Görüşleri

Taylor Swift, ABD’de genç seçmenler arasında büyük bir etki gücüne sahip. Seçimlerde Biden’ın ‘gizli kartı’ olabileceği konuşuluyor. Genç Amerikalılar, Başkan Joe Biden’ın yaşlılığından, İsrail’in Gazze’deki savaşından ve öğrenci kredilerinin affından duydukları memnuniyetsizlikle biliniyor. Bu durumda Swift’in popülaritesinin siyasi bir güce dönüşebileceğine inanmak için pek çok neden bulunuyor.

Swift’in Siyasi Etkisi

Amerikalı seçmenler arasında yapılan bir ankete göre Taylor Swift’in desteklediği bir adaya oy verme ihtimali yüksek. 2016’da Donald Trump’a karşı sessiz kalan Swift, şimdi daha da etkili bir ses haline gelmiş durumda. Trump’ı eleştiren paylaşımları ve oy vermeye teşvik eden mesajlarıyla pop yıldızının siyasi etkisi oldukça belirgin.

Beyaz Saray’ın Tepkisi

Beyaz Saray, Swift’in sesini kısıtlamaya çalışanlara karşı ciddi bir tutum sergiliyor. Süperstarın sahte fotoğraflarının yayılmasının ardından, Beyaz Saray Kongre ve sosyal medya şirketlerini harekete geçmeye çağırdı. Bu durum, Swift’in siyasi etkisinin ne kadar büyük olduğunu gösteriyor.

Biden
Taylor Swift’in Biden için ‘gizli kart’ olabileceği konuşuluyor

Pop yıldızının bu kez mücadeleye atılıp atılmayacağı bilinmiyor. Ancak Beyaz Saray ciddiyetle Swift’in yanında yer alıyor. Swift’in siyasi etkisi ve popülaritesi, Amerikan gençlerinin değişen siyasi görüşlerini yansıtıyor.

İlgili Haber  İdob'un Yolculuğu: Mezopotamya'dan Ege'ye Konseri 16 Ocak'ta Sahnelenecek

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Birleşmiş Milletler’de Türkiye’yi Temsil Eden
Sıradaki Haber Türk Kadınların BM’de Tanıtımı – Sözcü.