Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Beklenmedik Gelişme! Düelloda Elenen Olmadı: Nedenini Açıkladı – Survivor Son Bölümde Neler Oldu? Son Dakika Magazin Haberleri

Survivor All Star 2024’te

Survivor All Star 2024’te Beklenmedik Gelişmeler

Musa Can Çayan’ın Yorumları

Survivor 2024 All Star’da önceki bölümlerde ilk konseyde Sercan’ın ismi çıkmıştı. İkinci konseyde takım kaptanı olan Özgür ve Bozok’un eşit sayıda çıkmıştı. Takım kaptanının çok sayıda ismi çıkması Kırmızı takımda gerginliklere neden olmuştu. Bozok’ta isminin yazılmasına kızmıştı. 3. konseyde Turabi arkadaşlarından onu yazmalarını istemiş ve aday olmuştu. Son konseyde de Özgür rest çekerek arkadaşlarından kendisini yazmalarını istemişti ve son aday olmuştu.

Survivor All Starda beklenmedik gelişme

Ödül Oyununda Kıyasıya Mücadele

Ödül oyunu dişe diş bir mücadeleye sahne oldu. 6-6’lık beraberlikten sonra son oyunda yarışmacılar oldukça zorlandı. Ersin ve Ogeday diğerlerinden daha uzun süre tutunabildi. Ogeday’ın düşmesiyle Ersin Korkut, Kırmızı takıma ödülü kazandırdı. Kırmızı takım sevince boğuldu.

Survivor All Starda beklenmedik gelişme

Düelloda Bir İsim Yok

Murat Ceylan düello öncesinde Bozok’un sakatlığı hakkında bilgi verdi ve adaylığının düşmeyeceğini, ancak oyunlara katılamayacağını açıkladı. Bu durum onun bir sonraki erkek eleme haftasında otomatik eleme adayı olacağı anlamına geliyordu.

Survivor All Starda beklenmedik gelişme

‘Bu Benim İçin Survivor’a Veda Etmek Olurdu’

Bozok, sakatlığı nedeniyle bugünkü yarışmaya katılamayacağını ve doktorunun uyarısını dikkate alarak Survivor’a veda etmek zorunda kalacağını belirtti.

Survivor All Starda beklenmedik gelişme

Sercan ve Turabi Arasında Gerilim

Düello oyununda Sercan ve Turabi arasında gerginlik yaşandı. Ancak Sercan, karşılıklı barış çağrısı yaparak birlikte hareket etme ve takım olarak güçlenme adına adımlar attı.

Survivor All Starda beklenmedik gelişme

Düello Sonucu

Dokunulmazlık oyununda ilk 6’ya ulaşan ve adaylığını kurtaran isimler belirlenirken, adayların duygusal ve fiziksel yoğun bir hafta geçirdiği görüldü. Özgür ve Turabi, adaylık yarışında başarılı oldular ve bir sonraki eleme haftasına kalmaktan kurtuldular. Sercan ise bir sonraki eleme haftasında aday olacak.

İlgili Haber  Acun Ilıcalı, Dominik'te Sürpriz Bir Davete Hazır!

Survivor All Starda beklenmedik gelişme

Sercan Yıldırım’dan Barış Çubuğu

Sercan Yıldırım, yaşanan tartışmaları geride bırakarak Turabi’ye barış çağrısı yaptı ve takım olarak birlik olma çağrısında bulundu. Bu adımın, takımın birlik ve beraberliği için önemli bir adım olduğunu belirtti.

Survivor All Starda beklenmedik gelişme

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Birleşmiş Milletler’de Türkiye’yi Temsil Eden
Sıradaki Haber Türk Kadınların BM’de Tanıtımı – Sözcü.