Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Yılmaz, Toroslar Akademi’nde Gençlerle Buluştu

Toroslar Belediye Başkanı Gençlerle

Toroslar Belediye Başkanı Gençlerle Buluştu ve Eğitimde Motivasyon Mesajları Verdi

Başkan Yılmaz’ın Gençlerle Buluşması

Toroslar Akademi Eğitim Merkezi’ni ziyaret eden Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, kurslara katılan öğrenciler ve öğretmenlerle bir araya geldi. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği buluşmada Başkan Yılmaz, gençlerden hedeflerine ulaşmaları için azimle çalışmalarını isteyerek, “Girdiğiniz deneme sınavlarından iyi dereceler aldığınızı duyuyoruz. Sizlere böyle bir imkanı sağladığımız için mutluluk duyuyoruz. Motive olmanız ve çok çalışmanız lazım. Eksiklerinizi tamamlayarak ilerleyeceksiniz. İnşallah bu sene sizlerden beklentimiz yüksek” dedi.

Başkan Yılmaz’ın Gençlere Mesajları

Kazanmak istedikleri bölümler ve kariyer hedefleriyle ilgili öğrencilerle bir süre sohbet eden Başkan Yılmaz, üniversite tanıtım gezisi de düzenleyeceklerini belirterek, “En büyük yatırım insanın kendine yaptığı yatırımdır. Eğitimdir. Bence öğrencilik dünyanın en güzel mesleği. Sınava sayılı gün kaldı. Çalışarak geçirdiğiniz her saat, bundan sonraki hayatınızı doğrudan etkileyecek. Evinizde, ailenizde sizlerin güçlü olmanızı, başarılı olmanızı isteyen büyükleriniz var. Amaçları iyi bir üniversiteyi kazanmanızdır. Benim hayatımda da en önemli şey çocuklarıma iyi bir eğitim vermek, iyi bir hayat sağlayabilmektir. Toroslar Akademi Eğitim Merkezimiz ile de lise ve üniversiteye hazırlık maratonunda sizlerin ve ailelerinizin yanında olmaya çalışıyoruz. Kendi yaşıtlarınızla bu ortamda olmanız bir avantaj. Fırsatları iyi değerlendirin. Hepinizin ayrı ayrı başarılı olmanız, iyi bir bölüme yerleşmeniz en büyük temennimiz” diye konuştu.

Başkan Yılmaz’ın Yeni Yıl Mesajı

Her yeni yılın, yeni bir başlangıç olduğuna da vurgu yapan Başkan Yılmaz, “2023 yılı Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılı. Önemli bir yıldı. Çeşitli yerlerde savaşlar var. Pandemi hafifledi derken 6 Şubat’ta deprem oldu. İnşallah 2024 yılının hepimize sağlık, mutluluk, başarı, huzur ve refah getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

İlgili Haber  Hakkari'de Okul Sporları Güreş Grup Müsabakaları Heyecanı Arttı

Başkan Yılmaz, daha sonra gençlere hediye vererek yeni yıllarını kutladı. Öğrenciler de eğitimlerine yaptığı katkılarından dolayı Başkan Yılmaz’a teşekkür etti.

Başkan Yılmaz, Toroslar Akademi Eğitim Merkezi’nde gençlerle bir araya geldi

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Otomobil Sürüklendi: Gökmeydan Özel Eğitim
Sıradaki Haber Özel Bireylere Okul Dışı Adaptasyon Eğitimi: Hayatı Kolaylaştırıcı Bilgiler