Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Ergün’e 2028 Avrupa Üniversite Oyunları Hakkında Bilgilendirme – Vitrin Haber

Manisa Büyükşehir Belediyesi, 2028

Manisa Büyükşehir Belediyesi, 2028 Avrupa Üniversite Oyunlarına Ev Sahipliği Yapmaya Hazırlanıyor

Başkan Cengiz Ergün, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Günay ve Beraberindeki Heyeti Ağırladı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Günay, Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Ziyarette konuşan Başkan Ergün, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonunun, 2028 Avrupa Üniversite Oyunlarına ev sahipliği yapma adaylığını Manisa Büyükşehir Belediyesi adına memnuniyetle desteklediklerini belirtti.

Manisa ve Ülke Tanıtımı İçin Önemli Bir Fırsat

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 2028 Avrupa Üniversite Oyunlarına ev sahipliği yapma adaylığını desteklemelerinin, şehirlerinin uluslararası etkinliklere aktif ve sorumlu bir organizatör olarak bilinmesinden kaynaklandığını belirtti. Ergün ayrıca, bu tür uluslararası etkinliklerin şehirleri için bir onur olduğunu ve Manisa’nın bu tür organizasyonlara gereken desteği sağlayacağını vurguladı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Adaylığı Onayladı

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Prof. Mehmet Günay, 2028 Avrupa Üniversite Oyunlarına aday olduklarını ve Manisa’nın bu organizasyona ev sahipliği yapma hakkı taşıyan bir şehir olduğunu belirtti. Günay, Manisa’nın spor organizasyonlarına ev sahipliği yapma potansiyeli ve geçmişiyle bu adaylığa uygun olduğunu açıkladı. Ayrıca, bu organizasyonun Manisa ve Türkiye’nin tanıtımı için önemli bir fırsat olduğunu ifade etti.

Konuşmaların ardından Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, konuklarına günün anısına hediye takdiminde bulundu. 2028 Avrupa Üniversite Oyunları hakkında istişarelerin yapıldığı ziyaret, olumlu bir şekilde sona erdi.

İlgili Haber  Kütahyalı Emekli Kütüphaneciden Okul Kütüphanelerine Kur'an-ı Kerim Desteği
Son Güncelleme:

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dijital Dönüşüm ile Okul Servislerinde
Sıradaki Haber Okul Servislerinde Yapay Zeka ile Güvenli ve Verimli Takip Sistemi