Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Ergün’e 2028 Avrupa Üniversite Oyunları Hakkında Bilgilendirme İHA

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 2028 Avrupa Üniversite Oyunları için Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Günay’ı Ağırladı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Günay Arasında Yapılan Görüşme

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Günay ve beraberindeki heyeti ağırladı. Görüşmede, 2028 Avrupa Üniversite Oyunları için Manisa’nın ev sahipliği talebi ele alındı. Ayrıca, Manisa’nın potansiyeli ve spor organizasyonlarına ev sahipliği yapma yeteneği üzerine değerlendirmelerde bulunuldu.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün Konuşması

Cengiz Ergün, görüşmede yaptığı konuşmada, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonunun 2028 Avrupa Üniversite Oyunlarına ev sahipliği yapma adaylığını Manisa’nın memnuniyetle desteklediğini ifade etti. Ayrıca, Manisa’nın uluslararası spor etkinliklerine ev sahipliği yapmaya hazır olduğunu vurguladı.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Günay’ın Açıklamaları

Prof. Dr. Mehmet Günay, Manisa’nın potansiyeli ve spor organizasyonlarına ev sahipliği yapma yeteneği ile 2028 Avrupa Üniversite Oyunlarına ev sahipliği yapmaya layık olduğunu belirtti. Ayrıca, bu organizasyonun Manisa ve Türkiye’nin tanıtımı için büyük bir fırsat olduğunu ifade etti.

Görüşmelerin ardından, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, konuklarına hediye takdiminde bulundu. 2028 Avrupa Üniversite Oyunları hakkında istişarelerin yapıldığı ziyaret, olumlu bir şekilde sonuçlandı.

İlgili Haber  Öğrenciler Para Biriktirdi, Okul Görevlileri Derslikleri Badana Yaptı

Başkan Ergün’e 2028 Avrupa Üniversite Oyunları bilgilendirmesi

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Otomobil Sürüklendi: Gökmeydan Özel Eğitim
Sıradaki Haber Özel Bireylere Okul Dışı Adaptasyon Eğitimi: Hayatı Kolaylaştırıcı Bilgiler