Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bahçeli’nin Ateşli Sözleri Dilber’i Kızdırdı

Devlet Bahçeli: “Manisa’da Cumhur

Devlet Bahçeli: “Manisa’da Cumhur Bizim Türkiye Hepimizin”

Bahçeli, “İnci Taneleri” Dizisine Tepki Gösterdi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Manisa Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen “Cumhur Bizim Türkiye Hepimizin” temalı açık hava toplantısında konuştu. Konuşmasında gündemi değerlendiren Bahçeli, başrollerini Azem karakteriyle Yılmaz Erdoğan ve Dilber karakteri ile Hazar Ergüçlü’nün paylaştığı KanalD’nin dizisi İnci Tanelerini hedef aldı.

“İstikrar Sürsün, Türkiye Büyüsün”

14 Mayıs ve 28 Mayıs 2023 tarihlerinde yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel seçimlerinde “sanal korkulukların yıkıldığını, banal engellerin aşıldığını, cumhurun demokratik iradesini ortaya koyduğunu” kaydeden Bahçeli, şöyle konuştu: “Beş yıl önce Manisa’yı tekrar ehline emanet ettiniz, ehliyet ve liyakat sahibi şehreminini bağrınıza bastınız. Allah razı olsun sizlerden.”

“Oyunlarını Bozmak İçin Direniyoruz”

MHP’yi temsilen Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün’e destek isteyen Bahçeli, Cumhur İttifakı’nın Manisa’nın ilçelerindeki adaylarını sıraladı. Bahçeli, parti olarak amaçlarının vatandaşlara mutlu ve müreffeh bir hayat imkanı sunmak olduğunu belirterek, “Bölücü teröristlerle demlenip Manisa’nın önünü kesmeye çalışan siyasi müflislerin ortak kaderimizi karartmak için her türlü çirkefliği yaptıklarını açıkça görüyoruz.

“Türk ve Türkiye Yüzyılının Yükselen Değeri”

Bahçeli, Türkiye’yi daha ileriye götürmek, Manisa’yı daha mamur hale ulaştırmak için yerlerinde sayamayacaklarını belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Çok çalışacağız, herkese elimizi uzatacağız, bin yıllık kardeşliğimizin mirasıyla önümüze bakacağız.

“Namus Yoksunları…”

Türkiye’nin huzurunu kaçırmak, can ve mal güvenliğini kundaklamak için faal halde olanların bulunduğuna işaret eden Bahçeli, şöyle konuştu: “Teröristler, suç örgütleri, bozguncular, casuslar, iç ve dış ihanet cephesi, yeminli Türkiye düşmanları, fitne ve fesat üretimi yapan namus yoksunları kara propagandalarına hız kesmeden devam etseler de birbirimize güvenmekten, birbirimize sarılmaktan, birbirimizin can evi olmaktan vazgeçmeyeceğiz.

İlgili Haber  Wilma Elles’in Nafaka Tepkisi: Sözlerimle Sınırlarımı Belirledim!

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Birleşmiş Milletler’de Türkiye’yi Temsil Eden
Sıradaki Haber Türk Kadınların BM’de Tanıtımı – Sözcü.