Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Baba Olarak Girdiğin İlk Yaşın: Bir İlk Deneyim

İdo Tatlıses ve Yasemin

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli’den Bebek Müjdesi: İkizler İbrahim Ayel ve Sinan Emir Dünyaya Geldi!

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli’nin Mutlu Beraberliği

İdo Tatlıses, Derya Tuna ve İbrahim Tatlıses’in oğlu, 2021 yılında Yasemin Şefkatli ile dünyaevine girdi. Mutlu beraberlikleri devam eden çiftten bebek müjdesi geldi. İkiz bebek beklediklerini duyuran Şefkatli ile Tatlıses, 22 Ocak’ta oğullarına kavuştular. Bu mutlu gelişme üzerine Şefkatli, Tatlıses’in doğum gününü romantik bir paylaşımla kutladı.

Yasemin Şefkatli’nin Duygusal Paylaşımı

Yasemin Şefkatli, Tatlıses’in doğum gününü kutladığı paylaşımda, “Baba olarak girdiğin ilk yaşın, yeni, bence en güzel yaşlarının da başlangıcı olacak. Sen bizim en büyük şansımızsın biliyorum, hani derler ya gölgesi yeter diye işte tam olarak öyle. İyi ki doğdun İdom iyi ki beni buldun, iyi ki bizimsin seni çok seviyorum, nice güzel yaşların olsun sevgilim, çok yaşa, mutlu yaşa bizle yaşa!” ifadelerini kullandı.

İkizlerin Dünyaya Gelişi ve Sağlık Durumları

İkizlerden birinin adı İbrahim Ayel, diğerinin adı ise Sinan Emir oldu. Ancak bebeklerden İbrahim Ayel’in kalbinde sorun olduğu ve operasyon geçirdiği ortaya çıktı. Tedavi sonrası hastanede gözlem altında tutulan Ayel bebek ile ilgili Yasemin Şefkatli’den açıklama geldi.

“Bebiş Çok Güçlü”

Yasemin Şefkatli, “Yarın Ayel’in kontrolü var… Biraz size de bahsedeyim. Aslında biz 21’inci haftadan beri Ayel’in kalp sorununu biliyorduk. Her hafta kontrolümüz vardı, bazen haftada iki. Çok fazla doktor Ayel’in kalbini gördü ve doğduğunda operasyon geçireceğini biliyorduk. Ben burada aslında iyi kötü bir sürü şeyi paylaşıyorum ama bu sorunu kendi içimizde sindirip, çözüme gitmeye odaklandık. Doğum sonrası operasyon duyulunca çok fazla dua aldık, o kadar güzel mesajlar geldi ki bana da güç oldu. Önümüzde biraz daha bir süreç var ama bebiş çok güçlü, her şey çok güzel olacak” ifadelerini kullandı.

İlgili Haber  Cem Yılmaz: Biletlerin Fiyatına Göre Beni Germeyin!

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Birleşmiş Milletler’de Türkiye’yi Temsil Eden
Sıradaki Haber Türk Kadınların BM’de Tanıtımı – Sözcü.