Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Aylin Coşkun Canlı Yayında Şarkı İçin Ödeme Yaptığı Halde Almadığını Açıkladı

Aylin Coşkun’un Sinan Akçıl’a

Aylin Coşkun’un Sinan Akçıl’a Dair İddiaları Canlı Yayında Gündem Oldu

Aylin Coşkun’un Açıklamaları

Aylin Coşkun, 15 yıl flört ettikten sonra nikâh masasına oturduğu Volkan Aslan ile geçtiğimiz ekim ayında Nişantaşı’nda el ele objektiflere yansıdı. Ardından Sinan Akçıl’ı hedef alarak çeşitli iddialarda bulundu.

Akçıl’a Yönelik Suçlamalar

Coşkun, Sinan Akçıl’a para verdiğini ancak karşılığında henüz şarkı sözü alamadığını belirtti. “Sinan’a para verdim, üstünden çok zaman geçti. Şarkı hâlâ ortada yok. Bir de paramın üstüne yattı. Parayı harcadıktan sonra şarkıyı vermek istemez tabii” sözleriyle gündem olmuştu.

Canlı Yayındaki Açıklamaları

TV8’de ekranlara gelen ‘Aramızda Kalmasın’ programına konuk olan Coşkun, “Müzik dünyasında bazı dolandırıcılar var. Birkaç yıl önce şarkı yapacaklar diye 10 bin dolar verdim, şarkı yapmadıkları gibi pişkin pişkin dolaşıyorlar” çıkışı hatırlatıldığında çarpıcı açıklamalarda bulundu. “İsim vermeyeceğim, hepsi arkadaşım. Bizim piyasada herkes bilir, şarkılar 10 bin dolardır. Yıllar önce o günün kuruna göre tam 10 bin dolar karşılığında 25-30 bin lira verdim. Bizde hiçbir zaman dolar verilmez, TL’ye çevrilip verilir. Parayı vermişim, şarkı almamışım! Şimdi ‘Ya şarkımı verin ya da paranı verin’ diyorum. Ne kadar 10 bin dolar, yani 300 bin TL. ‘Biz öyle bir para almadık’ diyorlar. Arkadaş seni vallahi tokat manyağı yaparım. Şahidim var, mesajlarım var, yazışmalarım var. Biraz daha şarkımı veya paramı vermezlerse şahitler huzurunda, mesajlar huzurunda huzurunda ve Allah’ın huzurunda mahkemeleşeceğiz. Bu dolandırıcılığa girter, ayıptır! 5-6 yıldır duruyor para” dedi.

Sunucuyla Konuşması

Sunucu Müge Dağıstanlı’nın yönlendirmesiyle Sinan Akçıl’a dair açıklamalarda bulunan Coşkun, “Sinan zaten vermedi. Kendisini de seviyorum bu arada. Üstüne yattı (gülerek). Diyalog kopukluğumuz oldu. O da kabul etti, ‘Aylin’i üzmüşüz, hallederiz’ dedi. Halletmedi, arayıp sormadı” ifadelerini kullandı.

İlgili Haber  Mona Lisa'ya Yaratıcı Bir Zehirli Çorba Saldırısı

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Birleşmiş Milletler’de Türkiye’yi Temsil Eden
Sıradaki Haber Türk Kadınların BM’de Tanıtımı – Sözcü.