Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Akbank Deprem Bölgesine Devam Ediyor: Desteğimiz Sürüyor

Akbank, Kahramanmaraş Depremlerinin Ardından

Akbank, Kahramanmaraş Depremlerinin Ardından Afet Bölgesine Finansal ve Sosyal Destek Vermeye Devam Ediyor

Akbank, Afet Bölgesine Yönelik Destek Paketi Sunuyor

Akbank, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremlerin ardından başlattığı finansal ve sosyal destek çalışmalarıyla bölgeye destek vermeye devam ediyor. Bankadan yapılan açıklamaya göre Akbank, 11 ili kapsayan afet bölgesine yönelik sunduğu çözümleri ve destek paketiyle, depremzedelerin finansal ve sosyal sağlıkları için çalışıyor.

Akbank, Sosyal ve Finansal Destek Modelleri İle Yardıma Devam Ediyor

Akbank, eşzamanlı olarak yürüttüğü ‘Güzel Yarınlar Hareketi’ gençlerin eğitim ve kariyer yolculuklarını desteklerken, ‘Akbank Dönüşüm Akademisi’ çalışmaları ile de başta kadın girişimciler olmak üzere tüm KOBİ’lerin sosyal ve finansal gelişimlerine katkı sunuyor. Bir yıllık süreçte yaklaşık 170 bin Akbank müşterisi KOBİ ve işletme, sosyal temalı sürdürülebilir finansman çözümlerinden faydalandı.

Akbank, Sosyal Temalı Sendikasyon Kredisi Hayata Geçirdi

‘Sürdürülebilir Finansman Çerçevesi’ kapsamında Akbank, hayata geçirdiği Türkiye’nin sosyal temalı sendikasyon kredisiyle depremden etkilenen Akbanklı işletmelerin dış ticaret işlemlerinin finansmanına 500 milyon dolar kaynak yarattı. Banka, ‘Akbank Dönüşüm Akademisi’ ile ise başta bölgedeki kadın girişimciler ve genç KOBİ’ler olmak üzere KOBİ’lere e-ticaret, e-ihracat, sosyal medya yönetimi ve pazarlama konularında eğitim programları sunuyor.

Akbank, Gençlerin Finansal Sağlığı ve Sosyal İhtiyaçlarına Odaklanıyor

Akbank, afet sonrası iyileşme sürecinde gençleri önceliklendirerek onların finansal sağlıklarına ve sosyal ihtiyaçlarına yanıt sunmaya odaklanıyor. Bu kapsamda depremlerden etkilenen yaklaşık 16 bin genç, ‘Üniversiteli Akbanklı’ programına katılarak finansal çözümlerden yararlanma imkanına sahip oldu. Banka, ‘Akbank Güzel Yarınlar Hareketi’ ile gençlere teknoloji, sanat ve sosyal yetkinlikler alanında yeni beceriler kazanabilecekleri deneyim alanları sunarak, gençlerin geleceğin mesleklerine hazırlanmalarında rol alıyor.

İlgili Haber  Okullarda Yeni Dönem: MEB’in Açıkladığı Yeni Karar Milyonlarca Öğrenciyi İlgilendiriyor

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Mercedes-Benz, Elektrikli Araç Geçiş Sürecinde
Sıradaki Haber Mercedes-Benz Elektrikli Araçlara Geçiş Sürecinde İstikrarlı Marjlar Hedefliyor