Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ağrı’da Okul Sporları Tenis Müsabakaları Tamamlandı

Ağrı’daki Okul Sporları Tenis

Ağrı’daki Okul Sporları Tenis Müsabakaları Tamamlandı

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen okul sporları tenis müsabakaları, Spor Kompleksi Kapalı Tenis Kortu’nda gerçekleşti. Katılan sporcular, kategorilerinde birincilik için mücadele ettiler.

Katılan Okullardan 80 Sporcu Yarıştı

Ağrı’daki çeşitli okullardan 80 sporcu, 2023-2024 eğitim öğretim yılı faaliyet programında yer alan Okul Sporları Gençler, Yıldızlar ve Küçükler Kız-Erkek Tenis Müsabakaları’na katıldı. Müsabakalar sonucunda birinci olan sporcular, il birinciliği kupasını kazandılar. Dereceye giren sporculara ödülleri Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din ve okul idarecileri tarafından takdim edildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü’nden Açıklama

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din, müsabakalar sonrası yaptığı açıklamada, “Okul sporları, gençlerimizin bedensel ve zihinsel gelişimine katkı sağlıyor. Bu kapsamda okul sporlarını her geçen gün daha da yaygınlaştırmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Gençlerimiz, okul sporları sayesinde farklı branşlarda kendilerini geliştirme imkânı buluyor. Bu müsabakalarda dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Müsabakaların Ayrıntıları

Ağrı’daki Okul Sporları Tenis Müsabakaları, Gençler, Yıldızlar ve Küçükler kategorilerinde gerçekleştirildi. Müsabakalara katılan sporcular, kategorilerinde birincilik için ter döktü. Genç Kızlarda Spor Lisesi, Genç Erkeklerde Şemsi Türkmen Anadolu Lisesi, Yıldız Kızlarda Yavuz Selim Ortaokulu, Yıldız Erkeklerde Yavuz Selim Ortaokulu, Küçük Kızlarda Yavuz Selim İlköğretim Okulu, Küçük Erkeklerde Yavuz Selim İlköğretim Okulu kategorilerinde birinci olan sporcular, il birinciliği kupasını kazandılar.

Kaynak

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

İlgili Haber  Okulda Meydana Gelen Göçük Olayı Üzerine Güncel Durum Raporu

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Otomobil Sürüklendi: Gökmeydan Özel Eğitim
Sıradaki Haber Özel Bireylere Okul Dışı Adaptasyon Eğitimi: Hayatı Kolaylaştırıcı Bilgiler