Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Afyonkarahisar Üniversiteli Gençler Gastronomiyle Tanışıyor!

Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde Gastronomi

Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde Gastronomi Etkinliği

Üniversite Öğrencilerine Yönelik Gastronomi Etkinliği

Afyon Kocatepe Üniversitesi, bir Gastronomi etkinliğinin ev sahibi olacak.

Afyon Bilsemli başarılı öğrenci Saray'a çağrıldı

Afyon Kocatepe Üniversitesi, gastronomi alanındaki önemli bir etkinliğe kapılarını açıyor. “Afyonkarahisar Gastronomi Şehri’nin Coğrafi İşaretli Lezzetleri” konulu bu etkinlik, Reha Kora Konferans Salonu’nda yapılacak. Bu etkinlik, akademik camia ile sektörün deneyimli isimlerini ve öğrencileri buluşturarak eğitici bir deneyimin ötesine geçiyor. Katılımcılar, Afyonkarahisar’ın zengin mutfak geleneğini keşfetme olanağı bulacak ve bölgenin coğrafi işaretli yiyeceklerini tanıma şansı yakalayacak.

Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin bu özel etkinliği, şehrin meşhur lezzetlerinin yanında, bölgesel turistik ve kültürel zenginliklere de vurgu yapacak. Ayrıca etkinlik, yerel mutfakların korunup tanıtılması açısından da oldukça mühim bir rol oynayacak.

Etkinlikte, gastronomi dünyasının tanınmış akademisyenleri ve iş dünyasının önemli temsilcileri de yer alacak. Burada yapılacak bilgi paylaşımı ve network kurma olanakları sunulacak. Öğrencilere pratik ve lezzet bakımından zengin bir tecrübe yaşatması bekleniyor. Bu etkinlik sayesinde, öğrenciler coğrafi işaretli yemekleri deneyimleme ve Afyonkarahisar’ın gastronomi kültürüne dair derinlemesine bilgi sahibi olma fırsatını yakalayacaklar.

#Afyonkarahisar #Gastronomi #Üniversite #Etkinlik

İlgili Haber  Öğrencilerin Güvenilir Barınma İmkânı Yetersiz Kalıyor

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Karabük Üniversitesi Sosyal Bilimler Festivali’ne
Sıradaki Haber Yarışmanın Zaferine 700 Bin Liralık Ödül! – İmza Gazetesi – Zonguldak Haber Merkezi – Zonguldak Gazeteleri