Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Acun Ilıcalı’nın Muhteşem Yeri: Kapışmak İçin Herkesi Seyretime Davet Ediyorum!

Ünlü Beyazıt Öztürk, Acun

Ünlü Beyazıt Öztürk, Acun Ilıcalı ve Televizyon Dizileri Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Öztürk’ten O Ses Türkiye Yılbaşı Programı Açıklaması

Beyazıt Öztürk, Bebeköy’de spora giderken basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Acun Ilıcalı’nın jüri koltuğuna, kendisinin ise sunucu olarak yer alacağı O Ses Türkiye’nin yılbaşı programı hakkında konuşan Öztürk, “Fiyatta bir şey değişmedi. Acun’un yeri çok güzelmiş. Oraya oturup herkesi kapıştıracaksın sonra seyredeceksin. O gün Acun’un performansı çok iyiydi.” dedi.

Acun Ilıcalı’nın Sinirlenmesine Espriyle Yanıt

Bir soru üzerine Acun Ilıcalı’nın Survivor’da sinirlenip sandalyeyi fırlatmasıyla ilgili espri yaparak, “Artık yaşlar geçiyor. Nerede eski halimiz?” dedi.

Beyaz Show Hakkında Açıklamalar

Öztürk, “Acun’un sinyali ile hareket edersek o devamlı sinyal halinde. Kendi sinyalime bakıyorum. Beraber bir şeyler düşünüyoruz, olacak güzel şeyler” dedi ve ekledi: “Başlamak gibi niyetimiz var. Sadece tarih ve içerikle ilgili iyi bir şey yapmak istiyoruz. Beş sene önce bıraktığımız zaman güzel yerde kaldık. İnsanların aklında güzel kaldı. Farklı şeyler yapmak istiyoruz insanlar, ‘Yine aynı şey mi?’ demesinler. İyi çalışıyoruz.”

Televizyon Dizileri ve Programlar Üzerine Düşünceler

Öztürk, televizyon izleyicisinin tercihlerinin değiştiğini belirterek, “Televizyonda izlenen şeyler gittikçe azalmaya başladı. O dönem patlamıştı. Bizim dönemimizdeki gibi değil televizyon. Şimdi sosyal medya ve TikTok gibi başka şeyleri var. Seyirci, mizahı 2.5 saatlik programın içinde almak istiyor mu istemiyor mu belli değil.” dedi. Ayrıca, “Komedi dizileri azaldı. Talk-show yok. Eskisi gibi konuk da çıkmıyor artık. Her hafta yapıyordum, altı konuk alıyordum. Şu dönemde altı konuk zor.” şeklinde konuştu.

İlgili Haber  Cem Yılmaz'ı Kızdıran Ev Haberi: Gülmedim, Komik Değil!

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Birleşmiş Milletler’de Türkiye’yi Temsil Eden
Sıradaki Haber Türk Kadınların BM’de Tanıtımı – Sözcü.