Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Abi Beni Korkuttun” Demesi Üzerine Şahıs Tarafından Belinden Bıçaklandı

Üniversite Öğrencisi Genç Kadına

Üniversite Öğrencisi Genç Kadına Gece Vakti Bıçaklı Saldırı

Gece yarısında evine girmekte olan Marmara Üniversitesi öğrencisi 20 yaşındaki genç kadın, Kağıthane’de kask takmış bir saldırgan tarafından bıçaklandı. Yaşanan olay neticesinde ağır yaralar alan genç kadın, hastanede tedaviye alındı. Polis, saldırganın izini sürerek soruşturma başlattı.

Olayın Ayrıntıları

Hadise, Kağıthane Merkez Mahallesi’nde vuku buldu. Genç kadın, yakın zamanda taşınan arkadaşlarının ikametine gitmekteyken saldırıya maruz kaldı. Arkadaşlarının evidine varmak üzereyken peşinde olduğunu hissetmese de kasklı saldırgan tarafından bıçak darbelerine uğradı. Yaralanmış olan kadın, hastaneye ulaştırılarak tedaviye alındı ve cerrahi müdahaleye tabi tutuldu.

Mağdurun ve Aile Bireylerinin Beyanı

Genç kadının babası, kızının saldırıya uğradığını ve saldırganın peşinde olduğunu ifade etti. Aile, saldırganın bulunup adalet önüne çıkarılmasını talep ediyor. Mağdur ise yaşanan dehşet verici olayı anlatarak, saldırganın evlerinin bulunduğu sokaktan itibaren kendisini izlediğini dile getirdi.

Polis Araştırması

Polis birimleri, güvenlik kamera görüntülerini detaylıca inceleyerek saldırganın kimliğini belirlemeye çalışıyor. Şüphelinin yakalanması amacıyla yürütülen operasyonlar devam etmekte ve dava ile ilgili soruşturma sürmektedir.

İstanbul’da üniversite öğrencisi genç kadına bıçaklı saldırı: “Abi korkuttun beni” dediği kişi tarafından belinden bıçaklandı

İlgili Haber  İş Adamı Yaşam Ayavefe, Kız Çocuklarına Eğitim İçin Burs ve Okul Malzemeleri Dağıtıyor

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Otomobil Sürüklendi: Gökmeydan Özel Eğitim
Sıradaki Haber Özel Bireylere Okul Dışı Adaptasyon Eğitimi: Hayatı Kolaylaştırıcı Bilgiler