Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

2024 Yılında Maksimum Verim Elde Etmek İstiyorum

Nico Hulkenberg’in Haas F1

Nico Hulkenberg’in Haas F1 Takımı ile Anlaşma İddiaları Gerçek Değilmiş

Geçtiğimiz günlerde, bir gazetecinin yaptığı açıklama ile Nico Hulkenberg’in Haas F1 Takımı ile 2025 yılı için yeni bir anlaşma imzaladığı iddiası ortaya atılmıştı. Ancak bu iddia, Alman pilot ve Haas F1 Takımı sözcüsü tarafından yalanlandı.

Hulkenberg’in Açıklamaları

Sky Almanya’ya verdiği röportajda Hulkenberg, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Bu, zaman içinde gerçekleşecek. Şimdiden çok şey oldu ama elbette önümüzdeki birkaç ay içinde çok daha fazlası olacak.”

“Her şey biraz da ilk beş ya da altı yarışta kendinizi ne kadar iyi gösterebileceğime bağlı. Mevcut paketin ne kadar iyi olduğuna ve onunla neleri başarabileceğimle alakalı.”

“2024’ten maksimum verimi almak ve kendimi olabildiğince göstermek istiyorum. İşte o zaman diğer her şey yerine oturacaktır.”

“Şu anda kariyerimin 13. yılındayım. Üst düzey bir takımda ve üst düzey bir araçta olmadığımı biliyorum ama yine de elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum.”

“Haas’ı ileriye taşımak için çabalamak, kendim için elimden gelenin en iyisini yapmak ve kendimi başka takımlar için – ya da belki burada bir gelecek için – öne çıkarmak istiyorum. Bunların hepsi mümkün.”

Gazetecinin Özrü

Nico Hulkenberg’in sözleşme durumuyla ilgili olarak yanlış bir haber yapan gazeteci, bir özür tweet’i yayınlayarak konuşmayı yanlış anladıklarını açıkladı.

Hulkenberg’in Resmi Açıklaması

Hulkenberg, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “Her şeye inanmayın. Birisi şakayı biraz fazla ciddiye almış.” dedi ve gülen bir yüz ifadesiyle göz kırptı.

Nico Hulkenberg, Haas F1 Team
Fotoğraf: Andy Hone / Motorsport Images
İlgili Haber  Jannik Sinner, Avustralya Açık'ta Zafere Ulaştı

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Xevi Pujolar’dan Sauber F1 Takımıyla
Sıradaki Haber Audi’nin Devralış Süreci Hızlandıkça, Kısa Vadede Motivasyon Artacak